KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12019298

nr 1201 9298

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad HW, -51. Sydländsk gata. Olja på pannå, 42x33 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 september 2018
kl 20:45:47

31/8 19:08:52 1      Vinnande bud

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann